9 червня у Демнянському ЗЗСО І-ІІІ ст. відбулося завершення навчального року. Але не у звичній формі урочистої лінійки, а у форматі благодійної ярмарки миру. Кожен із присутніх зробив свій невеличкий внесок у благодійну справу. Адже всі виручені кошти (а їх 18000 грн.) підуть на потреби ЗСУ.
Сьогодні ніхто не може стояти осторонь. Кожен повинен робити бодай щось, що в його силах, щоб наблизити перемогу.
До нашої акції приєдналися представники молодіжної організації Тростянецької громади «Єднання». Вони допомогли у проведенні ярмарки, таким чином вносячи свою лепту у добру справу.
На нашій ярмарці проходили такі заходи:
1. Реалізація виготовлених своїми руками виробів: випічки, прикрас, сувенірів
2. Виготовлення ангеликів-оберегів.
3. Створення малюнків-побажань воїнам.
4.Плетіння браслетів із стрічок.
5.Спортивні ігри.
6. Малюнок на асфальті (учні початкових класів).
7. Розучування патріотичних пісень.
8.Аквагрим.
9. Фотозона
Виручені гроші,сувеніри, ангелики-обереги, малюнки, листи-подяки воїнам ми передамо на передову, щоб наші хлопці-охоронці знали, що ми про них не забуваємо і їм дуже вдячні.
Благодійну акцію розпочали дошкільнята, додавши всім оптимізму. А під час дійства звучали пісні «Я тебе ненавиджу, війна», «Українська лють» у виконанні братів Суходольських.
Наприкінці ярмарки всі учасники приєднались до флешмобу, створивши слово «МИР». Завершальним акордом було виконання пісні «Ой, у лузі червона калина» всіма учасниками заходу.
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2022/07/287241839_741587343537559_1799042747714925868_n-768x1024.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2022/07/287263469_741587256870901_5234017804322031642_n-768x1024.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2022/07/287271885_741587266870900_1219583192954469723_n-1024x768.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2022/07/287262283_741587276870899_2796916120962462549_n-1024x768.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2022/07/287254432_741587246870902_6033491552541732485_n-1024x768.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2022/07/287242742_741552160207744_6129026925864466506_n-768x1024.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2022/07/287180646_741552126874414_6998256095713189943_n-768x1024.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2022/07/287241830_741552100207750_3588201915087647448_n-768x1024.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2022/07/287264425_741552070207753_7832818697422561248_n-1024x534.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2022/07/287170687_741552040207756_2656946390919524785_n-1024x768.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2022/07/287037893_741552013541092_3976687426435910502_n-1024x768.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2022/07/287041847_741551983541095_7855973416267841496_n-1024x768.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2022/07/287265461_741551953541098_2583318713999098410_n-1024x768.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2022/07/287398276_741551923541101_3590321813121341500_n-1024x768.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2022/07/287265303_741551896874437_796863424656280626_n-1024x768.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2022/07/286943976_741551833541110_5069827587670319709_n-768x1024.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2022/07/287267565_741551816874445_6221495647072631881_n-1024x768.jpg)