![](https://demnyanvk.at.ua/foto/3/262917036_627554531607508_56309046691277933_n.jpg)
1 грудня у Демнянському ЗЗСО І-ІІІ ступенів відбувся захід з нагоди Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, метою якого було привернути уваги учнівської молоді до проблеми поширення СНІДу в Україні, підтримка людей із ВІЛ-позитивним статусом та проведення роз’яснювальної роботи щодо убезпечення від інфікування, можливих шляхів зараження інфекцією та її лікування.
Символом заходу уже традиційно стала червона стрічка .Головною думкою даного заходу є необхідність особистого внеску кожного задля ефективного простистояння поширенню ВІЛ/СНІДу, який полягає в прихильності до здорового способу життя, в проявах розуміння, сміливості, терпимості, милосердя до тих, хто хворий.