Голодомор – біль серця всії України

Пам’ять–нескінченна книга, в якій записано все: і життя людини, і життя країни. Багато сторінок там вписано криваво-чорним кольором. Однією з таких сторінок був Голодомор 1932-1933 р.р. – страшна трагедія в історії нашої держави. Голодомор забрав життя мільйонів людей. Щоб не повторилися такі події, ми повинні знати і пам’ятати про них.

Учні Демнянського ЗЗСО І-ІІІ ступенів також долучилися до проведення пам’ятних заходів, під час яких згадували про сумні події української історії.

Було проведено відкритий урок у 6 класі “Голодмор – біль серця всієї України”. Діти виготовляли своїми зусиллями символічні свічки під керівництвом вчительки історії Шестопалової Галини Ігорівни.

Класними керівниками 1-4 класів також було проведено виховні години з дітьми, організовано перегляд навчального відеоролика”Голодний дух”.

У рамках заходів відбулася лінійка реквієм “Голодомор 1932-1933р” під керівництвом Гладкої Ірини Степанівни і музичним супроводом Шевчука Ігоря Романовича.

Також учні 8-11 класів під керівництвом вчительки історії Шестопалової Галини Ігорівни виготовили лепбуки (символічні книги пам’яті ) на тему “Про Голодмор прийдешнім поколінням”, які учні презентували на цій лінійці. І на завершення вже традиційно наша шкільна родина долучилася до флешмобу “Незабутки пам’яті”.

Голодомор, пережитий Україною в 1932—1933 роках, навіки закарбувався в пам’яті української нації.

Нашим спільним обов’язком є гідно вшанувати вбитих голодом жертв комуністичного режиму і передати пам’ять про трагедію наступним поколінням.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *