Учні 1 класу та вчитель Возна Марія Романівна відвідали шкільну бібліотеку. Під час екскурсії бібліотекар Суходольська О.М. розказала першокласникам про книги, які зберігаються в бібліотеці, тематичні полички, книжкові виставки. Метою екскурсії було залучити учнів до читання книг, навчити користуватися бібліотекою, виховувати любов та бережливе ставлення до книги.
Діти зрозуміли, що книжковий світ не тільки навчає, а й дивує. Отримавши багато позитивних емоцій, учні повернулись за парти та пообіцяли, що обов’язково стануть активними читачами, як тільки навчаться читати!!!
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2022/07/269603938_640132813683013_5192713730977814967_n-768x1024.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2022/07/269913779_640132803683014_4882071227148983343_n-768x1024.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2022/07/269907337_640132903683004_2330994434913414906_n-1024x768.jpg)