З давніх-давен вважалося, що війна – це чоловіча справа. Проте українські жінки – особливі, і події російсько-української війни підтверджують цю теорію. З кожним роком все більше жінок залишають мирне життя і йдуть добровольцями, адже навіть така страшна річ, як війна, потребує допомоги ніжних жіночих рук. Національно-патріотичне виховання повинно включати у себе не лише теоретичну частину, а й практичні елементи.Одним з таких є вміння надати першу медичну допомогу.
Саме з цією метою 3 березня 2022 року до Демнянського ЗЗСО І-ІІІ ступенів завітали парамедики Любов Грицко та Назар Мацалак, які провели навчання для дітей і дорослих щодо дій у воєнний час: правила надання першої медичної допомоги, які можуть знадобитися у побуті, накладення джгута, рятування потерпілих, самозахист цивільного населення та інші питання війни.
Щиро дякуємо за ваш професіоналізм, увагу, доброту та готовність допомогти, навчати. Успіху у вашій нелегкій, але благородній справі.
Слава Україні! Героям Слава!
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2022/07/275263687_681452882884339_3588172327098599956_n-1024x768.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2022/07/275198665_681452899551004_2552437556844610414_n-1024x768.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2022/07/275147888_681452849551009_7913425140451950491_n-1024x768.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2022/07/275074001_681452852884342_848357080967402457_n-1024x768.jpg)