![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2022/07/271855430_653432515686376_496973443647967790_n-1024x768.jpg)
Сьогодні 14.01.2022р., наша школа зустрічала колектив працівників культури”Калинове намисто”.
«Маланка»привітала з святами всіх учнів та працівників закладу своїми дзвінкими піснями, щедрівками, колядками та щирими побажаннями. А як козу водили!!! Всі присутні в залі з блиском в очах спостерігали за дійством, яке розгорталось на сцені.
Дякуємо нашим гостям за святкову атмосферу, шквал позитивних емоцій. Усьому колективу бажаємо міцного здоров’я, щастя, успіхів та натхнення у роботі,достатку і сімейного затишку та Божого благословення!