Постановка Різдвяного вертепу

Український народ багатий на національні обряди та традиції. Першим та одним з найвеличніших свят зимового циклу є Різдво Христове. А яке Різдво без української колядки та Вертепу? Різдво Христове – це одне з найважливіших християнських свят в році, яке сповіщає про народження нашого Спасителя, Месію, який приніс людству розуміння Любові. Традиційно в Україні Різдво є родинним святом, яке асоціюється з молитвою, кутею, пампухами, колядою та Вертепом. Вертеп та колядники споконвіку вважалися вістунами добра, щастя та миру.

Сьогодні в нашій школі відбулася постановка Різдвяного вертепу під керівництвом Андрусик М.В. Розпочиналось дійство із Святої вечері, на яку і завітали колядники. Юні артисти з великим сумлінням поставилися до вистави, слід зазначити талановиту гру задіяних учнів та їхні чудові костюми. Звичайно Вертеп був наповнений гарними колядками. 

Основна мета заходу — відродження українських традицій під час святкування новорічних свят та Різдва Христового, вивчення нових колядок, віншувань, повторення вже вивчених, ознайомлення учнів з дійовими особами, які беруть участь у вертепі.

Нехай почуття невимовної любові, яке нам дарує Різдво Христове, залишається в серцях дорослих і дітей, щоб проростали зерна добра в душах і давали надію на життя вічне!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *