16 листопада за сприяння Львівської Асоціації Футболу наші вихованці вболівали за збірну України U21 у матчі проти збірної Сербії у груповому етапі кваліфікації до ЄВРО-2023 на стадіоні”Арена -Львів”.Щиро вдячні за надану можливість! |
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2022/07/258617141_619892192373742_2003296454389008652_n.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2022/07/258386098_619892202373741_7455733334914048_n.jpg)
16 листопада за сприяння Львівської Асоціації Футболу наші вихованці вболівали за збірну України U21 у матчі проти збірної Сербії у груповому етапі кваліфікації до ЄВРО-2023 на стадіоні”Арена -Львів”.Щиро вдячні за надану можливість! |