Ось і вже дорослі ми.
Погляньте,мами й тата
Хочемо вальсом
Розпочати це свято.
Випуск із дитячого садка – особливий день для кожної дитини,адже закінчився перший відповідальний етап життя,скінчився безтурботний період раннього дитинства. Гарно й урочисто пройшло прощання з дитсадком у Демнянському ЗЗСО l-lllст.
Щасливі усмішки на устах батьків,радісні обличчя дітей,а моментами щем у серці,хвилинки роздумів і смутку. Як швидко злетів час: ще зовсім недавно плакали тримаючись за маму,а сьогодні такі красиві,змужнілі,справжні принци і прицеси кружляють у вальсі,відлітають із “другого” дому у світ широкий… хай будуть мужніми ваші крилята,наші лебідки і соколята. Ясних вам польотів,світлої долі,будьте щасливі завжди у всьому, а батькам ми бажаємо – терпіння, міцних нервів і мудрості!
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2022/07/287540981_1280408292486294_5501042414869151329_n-766x1024.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2022/07/287559655_1280408272486296_70927689297109798_n-768x1024.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2022/07/287486406_1280408275819629_640726089758844768_n-1024x768.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2022/07/287507843_1280407992486324_4564057796024904523_n-1024x766.jpg)