Слідами св. Миколая

Так швидко й непомітно сплинули три місяці навчального року… Грудень принесе нам не лише завершення І семестру і зимові канікули,а також багато веселих й радісних святкових днів різдвяно-новорічного циклу.Школа вже готується до свят і новорічний дух вже поселився в наших вестибюлях і кабінетах!

Новий рік-завжди цікаве,веселе свято.Задовго до Нового року в школі починається підготовка до нього:відбувається оформлення класних кімнат,випуск святкових листівок та плакатів…

Святковий настрій панує в кожному класі,в усіх приміщеннях.Діти і вчителі активно прикрашали школу.Це заняття не тільки підняло настрій,але і наповнило навколишню атмосферу відчуттям свята і передчуттям швидких канікул.

Особливо приємно дарувати радість малюкам, адже це майбутнє нашої країни.Саме тому Учнівський парламент ТГ вирішив піти слідами Миколая і організував благодійну акцію до свята Миколая та допоміг дітям із сиротинця у Старому Роздолі.Демнянський ЗЗСО І-ІІІ ступенів також долучився до неї.Протягом тижня по школі ходила скринька для збору коштів,за які згодом було куплено солодощі,іграшки та засоби гігієни.

Висловлюємо щиру подяку за надану допомогу учням,батькам та вчителям а також Возному Роману який допоміг доставити зібрані подарунки у громаду.

Маємо надію,що отримані подарунки до дня святого Миколая поселять у серці цих діток радість різдвяних свят та віру в добрих людей.

Нехай це свято вселить в нас любов і надихне на добрі справи і милосердя,нехай подарує нам віру у виконання наших найзаповітніших бажань!Нехай прийде в кожен дім Господь і наповнить наші серця радістю за молитвами святого Миколая!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *