2 вересня у Демнянському ЗЗСО І-ІІІ ст. був проведений «Єдиний урок з безпеки».
На заході переглядались відеоролики «Дії в разі виявлення вибухонебезпечних чи підозрілих предметів», «Дії в разі виникнення пожежі чи надзвичайної ситуації», а також відпрацьовувались дії у разі оголошення сигналу «Повітряна тривога», відбулось переміщення учасників освітнього процесу в укриття.
Заняття проводилось з участю заступника начальника 6 Державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Львівській області – Остапа Прудивуса, який у доступній формі прокоментував дітям алгоритм дій при виникненні НС.
Закінчився урок спільним виконанням пісні «Ой у лузі червона калина»
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2022/09/IMG_20220902_172131_804-1024x768.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2022/09/зображення_viber_2022-09-02_20-39-34-833-1024x768.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2022/09/зображення_viber_2022-09-02_20-39-34-088-1024x768.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2022/09/зображення_viber_2022-09-02_20-39-34-329-1024x768.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2022/09/зображення_viber_2022-09-02_20-39-33-339-768x1024.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2022/09/зображення_viber_2022-09-02_20-39-32-761-1024x768.jpg)