З метою поглиблення знань, отримання практичних навичок реагування на надзвичайні ситуації та поводження з вибухонебезпечними предметами в умовах воєнного стану у Демнянському ЗЗСО І-ІІІст. було проведено такі заходи: –Квест ” Пригоди СорОк та ПоНі ” (учитель Куьменко О.В., учні 3 класу) –“Мінна безпека- актуальність сьогодення: вибухонебезпечні предмети та правила поводження з ними” (практичний психолог Гулій О.А., учні 8, 9 класів). Заняття проводилось в формі розповіді, з розв’язанням завдань.
Практичний психолог ознайомила учнів з вибухонебезпечними предметами.
Обговорили правила поводження з ВП.
Вивчили важливі телефонні номери рятувальних служб.
Виконали завдання з буклету ДСНС “Правила безпечної поведінки, які допоможуть врятувати життя”.
Для закріплення знань написали пам’ятку “Правила поводження з небезпечними предметами” . –Участь у онлайн-курсі “Цивільна безпека та підготовка до НС” (Матвіїв Ю.Б., 11учнів, 5 учителів) –Перегляд відеоуроку з мінної безпеки “Обережно: міни” (Матвіїв Ю.Б.)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2022/10/зображення_viber_2022-10-26_17-36-47-001-1024x768.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2022/10/зображення_viber_2022-10-26_17-36-38-563-768x1024.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2022/10/зображення_viber_2022-10-26_17-36-37-410-1024x768.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2022/10/зображення_viber_2022-10-26_17-36-35-682-768x1024.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2022/10/зображення_viber_2022-10-26_16-14-00-652-1024x576.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2022/10/зображення_viber_2022-10-26_16-14-00-855-1024x576.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2022/10/зображення_viber_2022-10-26_16-14-00-463-1024x576.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2022/10/зображення_viber_2022-10-26_16-13-58-887-1024x768.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2022/10/зображення_viber_2022-10-26_16-13-59-085-1024x768.jpg)