З метою відзначення 104 річниці проголошення ЗУНР, учні 8 класу Демнянського ЗЗСО І-ІІІ ст. під керівництвом Білінської О.С. провели захід, на якому переглянули відеоролик під назвою
“Листопадовий зрив”, де було наголошено, що утворення Західноукраїнської Народної Республіки увійшло в історію як героїчна сторінка боротьби українського народу за незалежність. Ми в неоплатному боргу перед нашими воїнами, які захищали і захищають нас до сьогодні, тому повинні завжди пам’ятати про їх подвиг .
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2022/11/зображення_viber_2022-11-02_17-59-01-864.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2022/11/зображення_viber_2022-11-02_17-58-50-101-1024x535.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2022/11/зображення_viber_2022-11-02_17-58-41-307-827x1024.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2022/11/зображення_viber_2022-11-02_17-58-29-583-1024x754.jpg)