З нагоди Дня Гідності та Свободи у Демнянському ЗЗСО І-ІІІ ст. учні старших класів поринули в атмосферу Революції Гідності та стали безпосередніми учасниками подій зими 2013-2014 років. Учителька історії за допомогою документальних фото та відеоматеріалів відтворила хронологію героїчних подій, а також продемонструвала учням небачений патріотизм та подвиг нашого народу. Крім того, особливу увагу було присвячено взаємозв‘язку тодішніх подій з не менш героїчними подіями сучасності. Пам‘ять полеглих вшанували хвилиною мовчання.
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2022/11/316408532_853093709053588_3402616806196552201_n-1024x768.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2022/11/316322712_853093839053575_6182631383904756756_n-1024x768.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2022/11/316530417_853093825720243_4672480406987526445_n-1024x768.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2022/11/316410568_853093725720253_339728859113851119_n.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2022/11/316410436_853093712386921_8793343164960425618_n.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2022/11/316314320_853093729053586_4381264100663340271_n.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2022/11/316554968_853093715720254_5542476010004157395_n.jpg)