Однією із найтрагічніших сторінок нашої історії є голодомор 1932-1933 років. Учні Демнянського ЗЗСО І-ІІІст під керівництвом педагога-організатора Гладкої І.С. намагалися донести до всіх присутніх сторінки трагедії нашого народу. Наслідки голодомору – геноцид. Учні пом’янули всіх загиблих хвилиною мовчання, долучилися до акції “Незабудки пам’яті” та “Запали свічку”. Старшокласники (9-11кл.) переглянули фільм “Гіркі жнива”, учні 7 класу виготовили символічну карту України “Голодомор 32-33р.р.” ( учитель історії Шестопалова Г.І.). Виставку “Трагедія століття” підготувала Суходольська О.М.
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2022/11/316684363_855784315451194_1454975737700990441_n-1024x768.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2022/11/317076014_855784255451200_7420825988591109552_n-1024x768.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2022/11/316958136_855783862117906_4024380949162868803_n-1024x768.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2022/11/317081256_855783765451249_3143333750490329302_n.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2022/11/317065703_855783735451252_8701002125634559258_n.jpg)