На виховній годині “Мова – серце нації” учні 7 класу (кл. керівник М.В.Андрусик) здійснили короткий екскурс сторінками історії становлення та переслідування української мови. Наголосили про важливість мови в часи збройної боротьби з одвічним її ворогом. …Сьогодні ти ворожого зречись!
Зречись, прошу! Благаю тебе, друже!
Ми Україну мусим зберегти!
Її нащадкам нашим передати!
Тож переходь на УКРАЇНСЬКУ ти!
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2022/11/313396780_844533506576275_245538065332747251_n.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2022/11/314372069_844533423242950_4326669609538957200_n.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2022/11/313401906_844533409909618_2569575747371157757_n.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2022/11/314370178_844533433242949_4846028366011778151_n.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2022/11/313421590_844533419909617_2911292691964835637_n.jpg)