Сьогодні, 9листопада, у День української писемності та мови, об 11.00 год учні, учителі, працівники нашого навчального закладу долучилися до Радіодиктанту національної єдності. Адже в єдності наша сила!
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2022/11/314348985_844535766576049_3446952532654260726_n-1-1024x768.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2022/11/313440366_844535976576028_4530759414674840140_n-1024x768.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2022/11/314411717_844535979909361_4437118266227563961_n-1024x768.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2022/11/314407217_844535963242696_7116121382832287231_n-1024x768.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2022/11/314386259_844535873242705_6370004917227801219_n-1024x768.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2022/11/312558283_844535876576038_1843529536897037921_n-1024x768.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2022/11/314422074_844535856576040_9136652037646802483_n-1024x768.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2022/11/314561286_844535763242716_6768117185565739712_n-768x1024.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2022/11/314404436_844535759909383_5934491765516919763_n-1024x768.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2022/11/314345746_844535756576050_501706343155113735_n-1024x768.jpg)
Сьогодні, 9листопада, у День української писемності та мови, об 11.00 год учні, учителі, працівники нашого навчального закладу долучилися до Радіодиктанту національної єдності. Адже в єдності наша сила!