6 грудня у День Збройних Сил України учні 7 класу (керівник Андрусик М.В.) провели захід “Дякуємо за захист! Повертайтесь живими! Чекаємо з перемогою!”
На заклик семикласників “Станьмо помічниками Святого Миколая для ЗСУ” відгукнулися всі учні Демнянського ЗЗСО І-ІІІст.- від першокласників до одинадцятикласників.
Сформовані з любов’ю подарунки із щирими вітаннями та побажаннями здоров’я, Божої опіки, швидкої перемоги і щасливого повернення до рідних домівок сьогодні, у День ЗСУ, передаємо на фронт.
Низький уклін Вам і безмежна шана, дорогі наші захисники!
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/зображення_viber_2022-12-06_15-14-54-100-1024x768.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/зображення_viber_2022-12-06_15-14-25-204-1024x768.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/зображення_viber_2022-12-06_15-14-25-686-768x1024.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/зображення_viber_2022-12-06_15-14-28-102-1024x768.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/зображення_viber_2022-12-06_15-14-28-261-768x1024.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/зображення_viber_2022-12-06_15-14-28-579-768x1024.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/зображення_viber_2022-12-06_15-14-23-702-1024x768.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/зображення_viber_2022-12-06_15-14-17-261-1024x768.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/зображення_viber_2022-12-06_15-14-20-175-768x1024.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/зображення_viber_2022-12-06_15-14-23-254-1024x768.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/зображення_viber_2022-12-06_15-14-23-411-1024x768.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/зображення_viber_2022-12-06_15-14-06-838-1024x768.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/зображення_viber_2022-12-06_15-14-08-856-1024x768.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/зображення_viber_2022-12-06_15-14-17-152-1024x768.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/зображення_viber_2022-12-06_15-13-57-959-1024x768.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/зображення_viber_2022-12-06_15-14-05-395-1024x768.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/зображення_viber_2022-12-06_15-13-43-447-1024x768.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/зображення_viber_2022-12-06_15-13-43-332-1024x768.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/зображення_viber_2022-12-06_15-13-42-820-768x1024.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/зображення_viber_2022-12-06_15-13-40-822-768x1024.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/зображення_viber_2022-12-06_15-13-40-698-1024x768.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/зображення_viber_2022-12-06_15-13-40-410-768x1024.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/зображення_viber_2022-12-06_15-13-40-578-1024x768.jpg)