Сьогодні, Демнянський ЗЗСО І-ІІІст. долучився до соціально-освітньої програми та отримав цибулини квітів від #Flowers4school. Саме тому випускники школи разом з Городицькою Л.М. висадили у ящики «Квіти Перемоги».
Гіацинти, крокуси, тюльпани, нарциси, лілії, алліуми прикрасять подвір’я нашої школи, а весною діти зможуть побачити, яку красу виростили власними руками. Вся наша шкільна родина від щирого серця дякує організаторам Всеукраїнського благодійного освітнього проєкту #Flowers4school
Зауважимо, метою цього проєкту є відволікти дітей від воєнного стану, подарувати гарні емоції, радість. Познайомити школярів зі світом квітів і показати, що садівництво – це весела справа, яка розвиває любов до землі, нашої Батьківщини.
Ми з нетерпінням чекаємо перемоги,а навесні букетами квітів вітатимемо наших захисників.
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/photo_5246849151533171258_y-768x1024.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/photo_5246849151533171257_y-768x1024.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/photo_5246849151533171256_y-1024x768.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/photo_5246849151533171255_y-768x1024.jpg)