19 грудня – день святого Миколая. Це найбажаніший день у році для дітлахів. Напередодні свята діти пишуть до нього листи зі своїми побажаннями. Цього року, крім подарунків, кожна дитина попросила у Миколая, щоб закінчилась війна. З нагоди такого чудового свята у Демнянському ЗЗСО I-III ст.під керівництвом Подфедько М.М. і вчителя музики Шевчука І.Р. учні 5 класу провели святковий захід. Тепла та неповторна атмосфера оповила усіх присутніх на святі. Діти співали пісні про Миколая, декламували вірші, відгадували загадки, виконували театралізовані сценки. В цей день сцена ніби перетворилася в казку, а всі учасники свята- в казкових персонажів.
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/зображення_viber_2022-12-19_17-52-15-866-1024x768.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/зображення_viber_2022-12-19_17-49-20-796-768x1024.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/зображення_viber_2022-12-19_17-49-10-110-1024x581.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/зображення_viber_2022-12-19_17-47-10-678.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/зображення_viber_2022-12-19_17-47-10-413-1024x768.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/зображення_viber_2022-12-19_17-46-10-645-1024x768.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/зображення_viber_2022-12-19_17-46-10-503-1024x768.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/зображення_viber_2022-12-19_17-46-10-584-1024x768.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/зображення_viber_2022-12-19_17-46-10-418-1024x768.jpg)