21.02.2023р. у Демнянському ЗЗСО l-lll ст. відбувся відкритий урок з математики у 5 класі на тему “Звичайні дроби”. Вчитель Подфедько М.М. дуже вдало використала різноманітні види робіт (розв’язування колективних завдань, самостійна робота, розгадування ребусів, фізкультхвилинка, самооцінювання та інше), а також доречно пов’язала матеріал з Міжнародним днем рідної мови. П’ятикласники проявили себе слухняними та розумними знавцями не тільки математики, а й української мови.
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2023/02/331662087_566006895471389_8982147091612585781_n-1024x768.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2023/02/331665367_1249397345984393_536299147590860939_n-1024x768.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2023/02/331719691_1284160775777313_6534249980145769437_n-1024x768.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2023/02/331715752_584248443621372_1884287331548140830_n-1024x768.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2023/02/331520042_1905752509771828_3947285730694077235_n-1024x768.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2023/02/331068015_878250000149842_3783606343803167581_n-769x1024.jpg)