Відшуміли Різдвяні свята, а разом з ними відгомоніли колядки та щедрівки. Але приємні миті надовго залишаться у людських серцях.
Вже стало доброю традицією на завершення циклу зимових свят, проводити «Прощання з колядою». З цієї нагоди у стінах Демнянського ЗЗСО I- lll ст. під керівництвом Білінської О.С та вчителя музики Шевчука І.Р учні 8 класу підготували вертеп, у якому висвітлювались події важкого сьогодення в нашій державі. Гучною колядою та віншуваннями прославляли народження Христа.
Ще довго у наших серцях будуть лунати колядки, а доки звучить пісня, доти неповторним є наш співучий народ. І так хочеться вірити, що усі побажання, які прозвучали, здійснилися. Щоб в Україні, такій багатій і пісенній, був мир, злагода та панували добро, щирість і милосердя!
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2023/02/321694907_5857898527620877_8205792816990527653_n-1024x768.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2023/02/329139677_723523372776340_4665986790913313072_n-1024x768.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2023/02/328982422_569020268577441_4769677511962953413_n-1024x1021.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2023/02/329281033_727732155415851_4485419385750167811_n-826x1024.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2023/02/329143964_876603123606158_3402992367604376616_n-1000x1024.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2023/02/328971121_1347234619368686_2798695910602364803_n-1020x1024.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2023/02/329113461_709992963920849_8880821736597190919_n-1018x1024.jpg)