16.02.23р. у Демнянському ЗЗСО І-ІІІ ступенів відбувся відкритий урок з зарубіжної літератури на тему: «Артур Конан Дойл. Оповідання «Пістрява стрічка». Майстерність головного героя у застосуванні дедуктивного методу», який був проведений Уською О.Г. Учні 7-го класу познайомилися з творчістю А.К. Дойля, на прикладі твору «Пістрява стрічка» розкрили сутність дедуктивного методу Шерлока Холмса, а також розвивали навички усного мовлення, аналізу прочитаного,виховували культуру спілкування.
Для подання інформації Олена Григорівна використовувала один із додатків Google-дошку Jamboard.
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2023/02/331569464_5815060701876716_90458752469518794_n-1-1024x768.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2023/02/331427792_911261290049291_7132332194395387082_n-1024x768.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2023/02/330973392_1221491618753226_1175958693575129708_n-1024x730.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2023/02/331779537_659336829280981_679886061264298216_n-1024x910.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2023/02/331554488_925506322221922_4867074130115987897_n-1024x778.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2023/02/331569464_5815060701876716_90458752469518794_n-1024x768.jpg)