В Україні щорічно зростає кількість дітей, які мають доступ до мережі Інтернет, та зростає кількість підлітків, які наражаються на небезпеку бути ошуканими шахраями та злочинцями.
7 лютого 2023р. світова спільнота відзначає #Safer Internet Day.
Демнянський ЗЗСО |-||| ступенів не став винятком та долучився до проведення відповідних заходів.
В рамках всеукраїнської акції #STOP_ЅЕХтинг вчителем інформатики Матвіївом Ю.Б. проведено урок із старшокласниками на тему «Інтимні селфі в Інтернеті – жарт чи небезпечний ризик?» Учням донесено інформацію про переваги та недоліки такої особливості мережі Інтернет як – АНОНІМНІСТЬ.
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2023/02/330999017_864456184612756_1051674537907145029_n.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2023/02/330980530_485799127097071_5839596523008590531_n.jpg)