«Не забудем і не пробачим» – саме під таким гаслом учні Демнянського ЗЗСО провели вечір пам‘яті за полеглими в боротьбі за Україну воїнами. Словами скорботи і нотками жалю згадували не лише героїв повномасштабної війни, але й тих, хто поклав свою голову за синьо-жовті стяги під час Революції гідності в Києві, АТО та ООС на Сході України. У цей день в стінах школи звичні дитячі голоси замінили глухі та пронизливі звуки повітряної тривоги, пострілів і вибухів, які, на щастя, лунали лише з колонок шкільної апаратури під час виступу, однак перенесли кожного з учасників заходу в сувору реальність сьогодення. Попри значну моральну складність своєї тематики, завершився захід на піднесеній ноті словами, які стали одним із символів нашої боротьби: «Настане час, коли один скаже СЛАВА УКРАЇНІ, а мільйони відповідатимуть – ГЕРОЯМ СЛАВА!»
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/photo1677769765-6-1024x771.jpeg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/photo1677769765-5-1024x771.jpeg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/photo1677769765-4-1024x771.jpeg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/photo1677769765-3-1024x771.jpeg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/photo1677769765-2-1024x771.jpeg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/photo1677769765-1-1024x771.jpeg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/photo1677769765-1024x771.jpeg)