Мамо! Дай руки твої поцілую
І пригорну я тебе до грудей…..
Я так люблю тебе, мамо, й ціную,
Ти найрідніша для мене з людей!
Це свято- привід сказати мамі про те, що вона – найрідніша та найдорожча людина у світі. Учні 3 класу Демнянського ЗЗСО І-ІІІ ступенів під керівництвом своєї вчительки Кузьменко Ольги Василівни підготували та провели чудовий виступ з цієї нагоди. Інсценізацією казки, піснями та віршиками висловили глибоку любов до своїх матусь, а також подарували море вражень та листівки, які виготовили власноруч.
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/photo1684155936-4-1024x576.jpeg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/photo1684155936-3-1024x576.jpeg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/photo1684155936-2-1024x576.jpeg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/photo1684155936-1-768x1024.jpeg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/photo1684155936-1024x768.jpeg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/photo1684155935-2-1024x576.jpeg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/photo1684155935-1-1024x576.jpeg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/photo1684155935-1024x576.jpeg)