29.03.23р. у Демнянському ЗЗСО |-||| ступенів відзначили Міжнародний день театру, переглядаючи виставу у виконанні юних акторів.
У кожного з нас у дитинстві була улюблена книжка, сторінки якої ми дуже часто гортали, пригадуючи цікаві моменти. Але з часом книжка втрачала свою привабливість …
Саме про те, як берегти книгу, розповіли учні 5 класу «Юні ластів’ята» під керівництвом Уської О.Г у своїй виставі «Звірята лікують книгу».
Діти продемонстрували свої акторські здібності, дали поради щодо бережливого ставлення до книги, викликали позитивні емоції, розвивали бажання бути красивими та здоровими, а також активізували увагу та мисленняhttps://web.telegram.org/z/#-1790784876
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/338017831_599824681782646_8348475816335190686_n.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/339124106_1344378873008582_4109603564679027301_n-769x1024.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/338854427_243221408143563_6727551205865103090_n-769x1024.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/338674115_1187542515263870_7875434008699090372_n-769x1024.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/338173559_175259658660420_5610803818940178748_n.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/338165343_765146615170998_4275831268419708233_n.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/338193820_5605369312900330_1163670526784363197_n.jpg)