Сьогодні, 17березня, у дошкільному підрозділі Демнянського ЗЗСО І-ІІІст. відбулося методичне об’єднання вихователів на тему “Українські традиції як засіб формування в дітей відчуття приналежності до своєї країни”, яке підготували вихователі Світлана Суходольська та Василина Николишин.
Учасники мали змогу переглянути елемент освітнього процесу – розвагу “Козацька слава”. З великим задоволенням всі вихователі взяли участь у майстер- класі “Народна іграшка”. Цікавою була презентація “Основи патріотичних почуттів дошкільників”. Музичне оформлення здійснював Ігор Шевчук. Маленькі українці та україночки показали, що вони люблять свою країну і вболівають за неї!
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/336658564_652117663346989_4343221387887461233_n-768x1024.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/336664075_1654084168369287_2125347134532789915_n-768x1024.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/336708511_926758931701174_1849824311348599572_n-1024x768.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/336657059_768009761152332_6452728943187389563_n-768x1024.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/336710241_775522823903886_6632670380769474089_n-768x1024.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/336777961_608329321165412_2930244761876135938_n-1024x768.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/336757716_1184023948967226_75948696484341311_n-768x1024.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/336700597_137413802357333_6679673689238480552_n-768x1024.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/336648290_1228023378074722_8101333998245687456_n-768x1024.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/336774397_886448572430359_7803456427822756544_n-768x1024.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/336746120_162664859602263_9065732769113336957_n-768x1024.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/336691681_591911666149176_7111728438861172062_n-1024x768.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/336656885_1456577358212914_3953337648234900819_n-1024x768.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/336687236_200378549343447_6740366575992591194_n-768x1024.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/336728736_1381331612631901_8298098606847910763_n-768x1024.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/336683627_926624755140225_2239377132543394103_n-768x1024.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/336680924_735202368201323_1893039109440063008_n-768x1024.jpg)