Сьогодні, 26 квітня 2023 року виповнюється 37 років з моменту аварії на Чорнобильській АЕС, яка вважається найбільшою за всю історію ядерної енергетики техногенною катастрофою. У Демнянському ЗЗСО І-ІІІст. учнями 8 класу під керівництвом Білінської О.С. проведено вечір реквієм “Чорнобиль. Трагедія. Пам’ять….”. А учні старших класів з психологом школи Гулій О.А. мали можливість переглянути відео-фільм про ці сумні події.
Виставку “Запалимо Чорнобильську свічку ” підготувала бібліотекар Суходольська О.М.
Дуже важливо для України, для світу, для ліквідаторів та для постраждалих пам’ятати цю сумну дату в нашій історії.Минуло багато часу з моменту аварії, але її наслідки ми відчуваємо і сьогодні.
Усі ми схиляємо голови перед ліквідаторами цієї страшної аварії. Вклоняємось перед живими і перед пам’яттю тих, хто пішов з життя.
Пам‘ятаємо про подвиг героїв!
Земля моя, я знаю – все здолаєм!
Я сумніву не маю ні на мить! Бо тільки той, хто віри не втрачає,
Усі нещастя зможе пережить!
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/343305640_6935307806497559_6177156095047920093_n-1024x768.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/342977584_1281688596101895_666479249411384099_n-768x1024.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/343294703_1343192979594493_1210224407009817560_n-768x1024.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/343297509_756049055966870_746262141499852958_n-768x1024.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/343297033_547003440955559_6777193320204475575_n-768x1024.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/343430330_193214783078059_2514674801790992683_n-1024x768.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/343360287_283158524035790_5639279063537391949_n-1024x766.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/343411077_3324256281158361_7376091819241800099_n-1024x902.jpg)