Сьогодні у Демнянському ЗЗСО I-III ст. пройшли вибори президента “Шкільної республіки” у яких брали участь учні 5-11 класів та педагогічні працівники.
Всього проголосувало 125 виборців, що становить 78% від загальної кількості.
За результатами голосування найбільшу кількість голосів набирає Крива Юлія, учениця 9 класу.
Дещо менше голосів у таких кандидатів: Кузьменко Олени, Николів Олесі, Однорога Павла, Куценко Анастасії, які будуть очолювати певні міністерства та допомагати виконувати завдання “Шкільної республіки”.
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/381017640_1028494408180183_7188262984282589284_n-768x1024.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/380928851_1028494388180185_714924506851937923_n-768x1024.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/381017342_1028494374846853_8759793943744374517_n-768x1024.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/380998164_1028494354846855_3661081120058257966_n-768x1024.jpg)