Демнянський ЗЗСО І-ІІІст. гостинно відчиняє двері всім людям доброї волі! І сьогодні до нас завітала психологиня Міжнародної благодійної організації “Благодійний фонд “СОС Дитячі Містечка” Україна Віта Ярмак.
У програмі зустрічі: *Конфлікт чи булінг. Виклики та шляхи вирішення (з учнями 8-10кл)
* Стрес. Як правильно реагувати на стрес. Безпечне місце (з учн. 6-7кл)
* Країна емоцій та почуттів. Розвиток емоційного інтелекту (з учнями 2кл).
Педагогічний та учнівський колективи щиро дякують Віті Володимирівні за отримані практичні правила поведінки у стресових ситуаціях, а також секрети уникнення конфліктів. Дуже цікавими були малюнки почуттів, виконані учнями 2класу.
Дякуємо! Разом наближаємо ПЕРЕМОГУ!
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo1686170317-8-768x1024.jpeg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo1686170317-7-768x1024.jpeg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo1686170317-6-768x1024.jpeg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo1686170317-5-768x1024.jpeg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo1686170317-4-768x1024.jpeg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo1686170317-3-768x1024.jpeg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo1686170317-2-1024x768.jpeg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo1686170317-1-768x1024.jpeg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo1686170317-768x1024.jpeg)