Сьогодні, 9 червня, у Демнянському ЗЗСО І-ІІІст. відбулись фестини “Літо творчості та розваг”. Мета заходу – збір коштів на потреби ЗСУ. Розпочалось свято вшануванням наших полеглих Героїв хвилиною мовчання та виконанням Державного Гімну України. У програмі заходу були пісні, танці, флешмоб, виступ команди ДЮРП. Паралельно із концертною програмою жваво велася благодійна ярмарка, проводилися майстер-класи, функціонували фотозона, музична галявина, аквагрим. На завершення свята всіх пригостили смачним козацьким кулішем. Останнім акордом фестин було спільне виконання пісні “Ой, у лузі червона калина”.
Ми щиро дякуємо всім, хто долучився до організації та проведення заходу (дітям, батькам, вчителям, дирекції, представнику з Тростянецької ТГ, музикантам, кухарям, а також гостям свята). Спільними силами було зібрано 17205 грн. , з них 10000 грн. вже сьогодні перечислено на цільову потребу захисників-односельчан. РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!!!
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo1686338616-1024x768.jpeg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo1686338615-6-1024x768.jpeg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo1686338615-5-1024x768.jpeg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo1686338615-4-1024x768.jpeg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo1686338615-3-1024x576.jpeg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo1686338615-2-1024x768.jpeg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo1686338615-1-576x1024.jpeg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo1686338615-771x1024.jpeg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo1686338614-771x1024.jpeg)