Сьогодні, 24 липня, учні Демнянського ЗЗСО І-ІІІст. відвідали Музей науки у м.Львів. Щиро дякуємо «Тех Стартап Скул» та відділу освіти Тростянецької територіальної громади за те, що організували та надали нам таку можливість. Діти відкрили для себе неймовірний та цікавий світ науки. Тут є різні тематичні зони, які інтерактивно пояснюють явища природи та закони фізики – повітря, вода, швидкість, електрика, оптика, акустика…
Діти були в захваті, там вони досліджували всі експонати, яких понад 100, пробували, експериментували, віртуально розмальовували світ в різні барви, виконували улюблену пісню на велетенських клавішах – це було захоплююче.
А ще у «Тех Стартап Скул» учні нашого навчального закладу були учасниками цікавих дослідів та експериментів у лабораторії.
Музей Науки Львів – це місце, яке змінює класичне уявлення про науку та доводить, що процес пізнання може бути веселим, динамічним та цікавим як для дітей, так і для дорослих.
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/363021479_994849644877993_8116084979054087616_n-769x1024.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/363283107_994849628211328_5310997682014867897_n-769x1024.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/357146808_994849544878003_8343503486425500586_n-769x1024.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/362991886_994849541544670_5201492166286219695_n-769x1024.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/362984188_994849554878002_2268670141906277224_n-769x1024.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/363288628_994849538211337_2733674615689729384_n-769x1024.jpg)