Традиційно 21 вересня в Україні та в усьому світі відзначають Міжнародний день миру. Сьогодні мир в Україні не є абстрактним бажанням, це усвідомлена мета, адже за мирне існування, за право жити у власній державі триває боротьба на сході країни. І найвищу цінність миру, який є запорукою щасливого життя, сьогодні відчула кожна українська родина. Мир не означає програти війну, мир – це щоденна праця кожного громадянина задля вдосконалення, розвитку і спокою в країні.
З нагоди Дня миру в нашій школі було проведено ряд заходів:
Шестопалова Галина Ігорівна провела урок з учнями 5 класу на якому діти власноруч виготовили голубів та вирізали свої долоньки – які символізують Мир.
Для всіх дітей школи заступницею з виховної роботи Кос Г. Я. та психологинею Політило Н.Р було підготовлено флешмоб під назвою “Разом до перемоги”.
Музичним супроводом до цього свята, та виконанням пісні “Ми за мир”, з учнями 4 класу займався вчитель музичного мистецтва нашої школи Шевчук І.Р.
Фінальним заходом у цей день було проведено Подфедько М.М. виховну годину, на якій діти переглянули презентацію ” Мир на землі – радість у родині” виготовили паперових голубів, з надією на швидку перемогу наших ЗСУ.
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/380921966_1026408465055444_4869332208570985390_n-1024x768.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/380920505_1026408441722113_1730897756836285545_n-1024x768.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/381006883_1026408425055448_5894093809537807221_n-1024x768.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/381045428_1026408391722118_4272192674504497720_n-1024x768.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/380268433_1026407775055513_9009373110392612833_n-1024x768.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/381008388_1026407685055522_5757635375048929999_n-1024x768.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/380275713_1026407481722209_4603436493124238834_n-1024x768.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/380247210_1026407451722212_3786465641194810459_n-1024x768.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/381145362_1026407421722215_4965946602247205537_n-769x1024.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/380280268_1026407408388883_1747537288268091832_n-1024x769.jpg)