Міжнародний день миру

Традиційно 21 вересня в Україні та в усьому світі відзначають Міжнародний день миру. Сьогодні мир в Україні не є абстрактним бажанням, це усвідомлена мета, адже за мирне існування, за право жити у власній державі триває боротьба на сході країни. І найвищу цінність миру, який є запорукою щасливого життя, сьогодні відчула кожна українська родина. Мир не означає програти війну, мир – це щоденна праця кожного громадянина задля вдосконалення, розвитку і спокою в країні.

З нагоди Дня миру в нашій школі було проведено ряд заходів:

Шестопалова Галина Ігорівна провела урок з учнями 5 класу на якому діти власноруч виготовили голубів та вирізали свої долоньки – які символізують Мир.

Для всіх дітей школи заступницею з виховної роботи Кос Г. Я. та психологинею Політило Н.Р було підготовлено флешмоб під назвою “Разом до перемоги”.

Музичним супроводом до цього свята, та виконанням пісні “Ми за мир”, з учнями 4 класу займався вчитель музичного мистецтва нашої школи Шевчук І.Р.

Фінальним заходом у цей день було проведено Подфедько М.М. виховну годину, на якій діти переглянули презентацію ” Мир на землі – радість у родині” виготовили паперових голубів, з надією на швидку перемогу наших ЗСУ.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *