РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!
“Ми незламні, ми сильні, ми вільні!”
Під час Тижня моди та волонтерства, який проходив днями у Демнянському ЗЗСО І- ІІІст. учнівським та педагогічним колективами було зібрано потрібні для воїнів речі: тут і засоби гігієни, і шкарпетки, і засоби проти укусів комарів, ну і, звичайно, смаколики.
І сьогодні, 8 червня, все це було відправлено за призначенням.
Дякуємо вам, любі захисники, за мирне небо і спокійний сон!
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo1686338297-2-1024x768.jpeg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo1686338297-1-1024x768.jpeg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo1686338297-461x1024.jpeg)