Цьогоріч Україна вперше відзначає свято Покрови Пресвятої Богородиці за новим церковним календарем – 1 жовтня. На цю дату також припало святкування Дня українського козацтва та Дня захисників та захисниць України.
З нагоди цілої тріади свят учнями 5-ого класу Демнянського ЗЗСО у стінах школи було проведено урочистий захід з красномовною назвою: «Козацькому роду нема переводу». Дух козацтва та гомін патріотичних пісень наповнив стіни школи, а суворі постаті історичних героїв споглядали за дійством з портретів на стінах.
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/385876418_1031793541183603_7438119723001659010_n-1024x768.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/386335904_1031793931183564_1889966128821757955_n-1024x582.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/382603916_1031793911183566_2521851435203370764_n-1024x768.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/385874579_1031793371183620_8020716751869122775_n-1024x462.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/385313844_1031793584516932_7990631212407100366_n-1024x768.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/382587861_1031793944516896_1413358104894712962_n-1024x622.jpg)