10 жовтня Всесвітній день психічного здоров’я. За ініціативи першої леді України Олени Зеленської реалізується Національна програма з охорони психічного здоров’я та психосоціальної підтримки. У Демнянському ЗЗСО I-III ст. психологинею Н.Р. Політило було проведено “години психолога”. У 4-му класі діти замальовували стрічки зеленого кольору, що символізують психічне здоров’я, прийняли участь в ” психологічних хвилинках”. З учнями 7-го класу проведено флешмоб “Спільно дбай”. З учнями 6-го класу переглянули відео-урок ” Ти як? Повертаємося до школи?”. Випробували на собі різні техніки самодопомоги, як впоратися з тривогою, як щоденні справи впливають на психічне здоров’я.
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/387072040_1035806990782258_6461540632948689436_n-768x1024.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/387067247_1035806974115593_4831640914240144226_n-1024x768.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/387041993_1035806957448928_1382557019959661678_n-1024x768.jpg)