16 листопада Міжнародний день толерантності
” Перед великим розумом я схиляю голову, перед великим серцем я стаю на коліна.”
Гете
У Демнянському ЗЗСО I-III ст.Шестопалова Г.І. з учнями 5-го класу провела урок-квест “Подорож країною толерантності”. А психологиня Політило Н.Р. провела тренінгове заняття ” Толерантне ставлення до інших” в 6-му класі. Ці заходи були проведені з метою формування толерантних стосунків між учнями у класному колективі, позитивного ставлення один до одного, та поваги до інших.
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/401282440_1054799698882987_7862746047812237337_n-768x1024.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/399702149_1054799685549655_4036254345219649877_n-1024x768.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/401806996_1054799615549662_6457230807947354575_n.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/402042048_1054799555549668_4776945968480569740_n.jpg)