З метою популяризації культури здорового харчування, підвищення обізнаності й формування корисних звичок серед дітей,у 5 класі було проведено урок-бесіду під девізом: “Перш,ніж за стіл мені сісти, я подумаю, що краще їсти.”
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/393355946_1040380280324929_2175039438749066755_n-1024x768.jpg)
З метою популяризації культури здорового харчування, підвищення обізнаності й формування корисних звичок серед дітей,у 5 класі було проведено урок-бесіду під девізом: “Перш,ніж за стіл мені сісти, я подумаю, що краще їсти.”