Дерева ще вбрані у теплі різнобарвні кольори, хоча природа вже готується до зимового відпочинку і рослини скидають на землю своє вбрання. Це означає, що треба прибирати опале листя. 3 листопада працівники та учні школи здійснили прибирання території школи. Осіннє тепло сприяло чудовому настрою учасників толоки. Чистота і порядок панують на території нашого навчального закладу.
Дякуємо всім за працю!!!
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/396706825_1049154322780858_859152537908494159_n.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/399008163_1049154282780862_9165020934706063424_n.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/399333572_1049154189447538_2448906356981814157_n.jpg)