У п’ятницю ми всі долучилися до благодійної акції – збору коштів на дрон Mavic 3 для підрозділу нашої односельчанки, яка служить у 80-ій окремій десантно-штурмовій бригаді. Щиро дякуємо батькам, дітям і вчителям за небайдужість, оперативність, щедрість і розуміння! Ми зібрали на дрон 15240 грн. Це внесок у спільну справу!
В єдності наша сила! Наближаймо перемогу! Робімо те, що в наших силах! Бо
наші Захисники роблять все можливе і неможливе, щоб ми спокійно спали…
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/398595075_1053555745674049_5563422224902430946_n.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/398621605_1053555739007383_8870308107210309660_n.jpg)