До Дня пам’яті жертв Голодомору учні Демнянського ЗЗСО l-lll ступенів, під керівництвом вчителя історії Шестопалової Г.І. й вчителя музичного мистецтва Шевчука І.Р., провели лінійку-реквієм й приєднались до загальнонаціональної хвилини мовчання й акції «Запали свічку». Віддали шану усім, хто помер від штучного голоду, направленого на знищення українського народу.
Також бібліотекар Суходольська О.М. оформила виставку «Голодомор.Геноцид 1932-1933 років», а класні керівники 5,6,7 та 9 класів зі своїми учнями виготовили ангелів та колоски збіжжя, як символи невинних жертв голодомору й хліборобської суті українців.
Не передаси словами той жах, який вражає свідомість. Але ми існуємо, бо пам’ятаємо
Пам’ятаємо про Голодомор
Й віримо, що знову вистоїмо, щоб ніколи й ніде не повторилася така трагедія
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2024/01/404352807_1058982755131348_7183904397238244364_n-1024x768.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2024/01/405432321_1058982728464684_534099427490147031_n-1024x768.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2024/01/403720457_1058868235142800_20454539702525000_n-1024x577.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2024/01/405477918_1058868128476144_6944959525668738835_n-1024x822.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2024/01/404384293_1058868085142815_9069896771632640935_n-1024x768.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2024/01/405271775_1058868038476153_3188555675506194084_n-1024x589.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2024/01/403720030_1058868008476156_5172671392715610136_n-888x1024.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2024/01/404367284_1058867988476158_2699566575678397520_n-1024x989.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2024/01/405236730_1058867891809501_2328612239336929426_n-906x1024.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2024/01/404339201_1058867818476175_4782723040286435623_n-1024x945.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2024/01/405331281_1058867751809515_6904421075541658652_n-1024x577.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2024/01/404330784_1058867651809525_8956598450326813891_n-955x1024.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2024/01/403610670_1058867278476229_5066779137835008613_n-898x1024.jpg)