У переддень різдвяних свят у Демнянському ЗЗСО відбулося свято “Казка про справжнє Різдво”, яке підготували учні 4 класу разом зі своєю першою вчителькою Кузьменко О.В. та вчителем музичного мистецтва Шевчуком І. Р.
Разом з героями казки: пані Самотністю, білочкою, зайчиком,лисичкою, ялинкою, автором та колядниками присутні поринули у зимову казку, а найголовніше – згадали про справжній сенс Різдва
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2024/01/411922939_1073705460325744_6878688695930733927_n-1024x577.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2024/01/410872099_1073705426992414_6607222068445967112_n-1024x577.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2024/01/411856943_1073705393659084_1426001070043677599_n-1024x577.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2024/01/413834690_1073705313659092_4938318104132371721_n-1024x577.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2024/01/410872223_1073705146992442_6659794299047100647_n-1024x737.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2024/01/413834779_1073704603659163_2725281970273187178_n-1024x577.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2024/01/411896256_1073704563659167_1055812649000030468_n-1024x577.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2024/01/411871816_1073704530325837_7710151719367834570_n-1024x577.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2024/01/410881973_1073704486992508_7417124969504548133_n-1024x606.jpg)