Напередодні світлого свята Стрітення Господнього для третьокласників Демнянського ЗЗСО І-ІІІ ступенів відбувся майстер-клас з виготовлення та декорування стрітенської свічки з натуральної вощини (вч.поч.класів Возна М.Р., асистент вчителя інклюзивного класу Сеньків Х.Т.). Кожна дитина змогла створити індивідуальну свічку і прикрасити сухоцвітами та стрічками
Щиро дякуємо Olia Symko за чудовий арттерапевтичний майстер-клас
Нехай стрітенська свічка Перемоги, яка наповнена великою духовною силою та Божою благодаттю, принесе мир, злагоду у кожну домівку, береже наших захисників та Україну!
Пам’ятаймо, що найбільша сила стрітенської свічки – у щирій молитві!
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/424627761_1095507151478908_2320180433753860349_n-1024x577.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/424633127_1095506124812344_7402408009884800018_n-984x1024.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/424679322_1095504981479125_3590436418624397753_n-1024x577.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/424721333_1095504931479130_1703320626759277364_n-1024x479.jpg)