В Україні щорічно зростає кількість дітей, які мають доступ до мережі Інтернет, та зростає кількість підлітків, які наражаються на небезпеку бути ошуканими шахраями та злочинцями. На виховному занятті, разом з учителем інформатики
Матвіївом Ю.Б, учні 8-11 класів навчились:
Використовувати міцні паролі
Оновлювати програмне забезпечення
Бути обачним з особистою інформацією
Навчатися розпізнавати шахраїв
Як захиститися у кіберпросторі?
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo1707385475-1-1024x1024.jpeg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo1707385475-1024x1024.jpeg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo1707384420-578x1024.jpeg)