Сьогодні у Демнянському ЗЗСО І-ІІІст.відбулося свято до ДНЯ ЗАКОХАНИХ
Щороку українці та увесь світ це свято відзначають 14 лютого
Під керівництвом Білінської О.С. учні 9 класу провели романтичне свято. Старшокласники брали участь у конкурсній програмі, а протягом дня усі бажаючі змогли зробити тематичні фото.
З самого ранку в школі працювала святкова пошта «Скринька кохання», яка була переповнена валентинками!
Ми бачимо, що війна затягується. Ми втомлюємося. Але коли в серці живе любов, світ навколо прекрасний, світлий, сповнений чудес.
Тож носіть у собі любов, яку Бог поклав вам у серце і вона відновить усі ваші сили, перетворить ваш біль на мудрість, зробить вас стійкішими до зла. Даруючи любов один одному ми разом наближаємо нашу Перемогу!
З Днем закоханих!
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/427938479_1104016450627978_4192071446034295181_n-1024x570.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/427974470_1104016443961312_3377780008769767124_n-1024x567.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/427998083_1104016433961313_2304821619567243724_n-1024x766.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/427945752_1104016393961317_6022183171320768097_n-1024x768.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/428017185_1104016353961321_5657317241042831753_n-874x1024.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/428133359_1104016333961323_3711183659416801079_n-1024x925.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/427980351_1104016213961335_2815014146700319001_n-1024x577.jpg)