Сьогодні до дошкільного підрозділу Демнянського ЗЗСО l-lll ступенів завітала шкільний бібліотекар Суходольська О.М. Діти поринули у чудовий світ казок,уважно слухали та брали активну участь у інсценуванні казки « Колобок».
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/428366664_1113411793445112_8304533844612047767_n-1024x768.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/427984047_1113411786778446_1530658327347905610_n-1024x768.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/428378658_1113411770111781_5831995837853424394_n-1024x768.jpg)
Сьогодні до дошкільного підрозділу Демнянського ЗЗСО l-lll ступенів завітала шкільний бібліотекар Суходольська О.М. Діти поринули у чудовий світ казок,уважно слухали та брали активну участь у інсценуванні казки « Колобок».