Сьогодні у Демнянському освітньому закладі згадали трагічні події 24 лютого 2022р.
Вже минуло 2 роки з часу повномасштабного вторгнення росії в Україну. Українці продемонстрували усьому світові свій сталевий характер та незламність. Але, на жаль, втрат дуже багато Учасники заходу переглянули відео “Незламна країна”, прослухали звернення Голови УГКЦ Блаженнішого Святослава долучитися до 12-годинного молитовного марафону 24.02.24р. Адже молитва сильніша за зброю російського агресора
Завершився захід спільним виконанням Державного Гімну України
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/429670121_1108561286840161_7805423629506380058_n-1024x768.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/428648620_1108561260173497_8364417372588073943_n-1024x768.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/428636119_1108561243506832_7274409039212077153_n-1024x768.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/428649257_1108561210173502_2291430534944839578_n-1024x768.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/428655527_1108561173506839_3305432778465184476_n-1024x768.jpg)