18 квітня 2024 р. проведено показовий День цивільного захисту та захід у рамках «Тижня безпеки дитини» у Демнянському ЗЗСО I-lll ст. для керівників закладів середньої та дошкільної освіти Тростянецької сільської ради.
Гостями нашої школи були представник навчально-консультаційного центру-І.Яворів, заступник сільського голови-п.І.Шипова, начальник та інженер відділу освіти-п. Леся Фарат та Галина Чайківська, директори шкіл громади.
На учасників заходу чекала ціла низка цікавих та корисних активностей.
Розпочалося усе із удосконалення теоретичних знань і практичних навичок учнів та працівників щодо дій в умовах екстремальних ситуацій.
Також відбулася демонстрація заняття з теми “Порядок і правила надання першої допомоги при різних типах уражень” та захід “Запобігти , врятувати , допомогти “, у якому брала участь команда ДЮРП «Спалах».
Наостанок учні,педагоги та гості школи на практиці відпрацювали швидку та безпечну евакуацію на випадок пожежі
Безпека наших дітей та працівників – понад усе.
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo1713539728-8-1024x642.jpeg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo1713539728-7-981x1024.jpeg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo1713539728-6-1024x576.jpeg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo1713539728-5-1024x781.jpeg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo1713539728-4-1024x510.jpeg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo1713539728-3-605x1024.jpeg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo1713539728-2-1024x858.jpeg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo1713539728-1-1024x638.jpeg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo1713539728-1024x802.jpeg)