Учні Демнянського ЗЗСО І – ІІІ ст. цікаво та з користю проводять свій вільний час
Нещодавно учителі школи Іщак О.І. та Андрусик М.В. разом зі своїми практикантами та ученицями 8 класу провели для учнів 8-9 класів інтегрований виховний захід з хімії та англійської мови “Ми п’ємо чай. A Tea Party”
Ведучі заходу (колишні випускники школи, а тепер студенти Львівського національного університету імені І.Франка Кретковський Остап та Гусар Вікторія) розповіли глядачам про історію виникнення чаю, його склад і властивості, про захоплення англійців цим ароматним напоєм, їхні чайні традиції.
Учням було запропоновано переглянути ряд хімічних експериментів, а також перевірити свої знання про чай, відповідаючи на питання англомовної вікторини
На завершення заходу усіх присутніх почастували смачним чаєм
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo1709294671-4-768x1024.jpeg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo1709294671-3-1024x768.jpeg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo1709294671-2-1024x768.jpeg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo1709294671-1-769x1024.jpeg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo1709294671-1024x768.jpeg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo1709294670-1024x768.jpeg)